International Sales

Met melk als grondstof, produceert Hochwald hoogwaardige levensmiddelen voor meer dan 100 landen. Producten voor eindconsumenten worden onder onze huis- en handelsmerken naar de doellanden geëxporteerd. Heeft u vragen over onze diensten en producten? Neemt u dan gerust contact op met onze area manager.

Global

Heribert Halberstadt
Co-Manufacturing global

Tel.: +49 (0) 6504 12-0
e-mail: info@hochwald.de

Europe

David Blanpain
France

Tel.: +49 (0)6504 12-0
e-mail: d.blanpain@hochwald.de

Martina Noll
UK, Spain, Greece, Portugal, Nordics

Tel.: +49 (0) 6504 12-0
e-mail: m.noll@hochwald.de

Luisa Krügl-Magnano
Italy

Tel.: +49 (0) 6504 12-0
e-mail: l.kruegl-magnano@hochwald.de

Gerolf Greil
Eastern Europe

Tel.: +49 (0) 6504 12-0
e-mail: g.greil@hochwald.de

Middle East / Africa

Siegfried Kettern
Private Label GCC, Africa, Iraq

Tel.: +49 (0) 6504 12-0
e-mail: s.kettern@hochwald.de
mobiel: +971 553287318

Jörn Müller
Libya

Tel.: +49 (0) 6504 12-0 
e-mail: j.mueller@hochwald.de
 

Vipul Bahl
Bonny GCC, Egypt, The Levant

Tel.: +971 44563405
e-mail: v.bahl@hochwald.de

Asia / Oceania

Jörn Müller
Asia - Pacific

Tel.: +49 (0) 6504 12-0
e-mail: j.mueller@hochwald.de

Vipul Bahl
India, Pakistan

Tel.: +971 44563405
e-mail: v.bahl@hochwald.de

Americas

Alexander Harig
Americas

Tel.: +49 (0) 6504 12-0 
e-mail: al.harig@hochwald.de